| luisika a întrebat:

Spuneti-mi si mie melodii dragute, daca se poate mai noi, manele de preferat. Dau funda si vot! MS!

Răspuns Câştigător
| ßεٱßٱٱ a răspuns:

1. In gandul meu de-acum - Alex si Argi 2. Mi-e gandul tot la tine 3. Mai bine ne despartim 4. Orice mi-ar fi zis 5. Cel mai frumos cadou 6. De ce ma privesti 7. Viata e facuta s-o traiesti 8. Inima si dragostea 9. Nu ma lasa inima 10. Ori cu lumea, ori cu mine 11. Zboara milioanele 12. Nu mai dau 2 bani pe tine 13. Te iubesc oriunde te-ai afla 14. Hai incearca 15. Spui ca ma iubesti 16. Si pe mama m-am jurat 17. Ma vezi plangand-Alina 18. Tu ai sa plangi-Florin Salam 19. Nu esti langa mine 20. o pereche minunata 21. Leaga-mi inima de inima ta 22. Te-am dorit, te-am gasit 23. Ce repede ai uitat 24. Daca eram vagabont 25. Fara tine 26. Nebun de legat-Laura Vass 27. Pentru tine-Ramona Hangaru 28. Mi-e tare dor de tine-Adi de Vito si Denisa 29. Okyy Yeyyyy 30. Tu ai sa plangi-Florin Salam 31. Te-a innebunit poporul-Daniela si Liviu Guta 32. Imi este bine-Costi. Scz daca am gresit ceva sau daca sunt cam vechi.happy sper sa-ti placa. Fundaa`? puppy dog eyes scuze ca intreb blushing

1 răspuns: