| WarMan a întrebat:

Spuneti-mi si mie niste melodii rock misto, gen linkin parca-numb, melodia aia care o cantau baietii din pariu cu viata la nea Gica sub cort! Plsss dau funda!

Răspuns Câştigător
| GoldCobra a răspuns:

foofighters-rope, 3 days grace-riot, rhcp-dani california, soad-lonely day, deftones-change, 30 stm-this is war, limp bizkit-nookie, nickelback-rockstar, metallica-unforgiven2, linkin parca- the messenger,guns n roses- sweet child o mine, aerosmith-crazy, good charloote- i jus wanna live, korn-freak on a leash, ultimu nivel-sabia lui zorro,linkin parca-given up, with you,runaway, figure 09, by myself( ca se vada rock in life ca lp ii rock si sa-i reamintesc ca rockul are o gramada de subgenuri nu doar classic), daughtry-crawling back to you, bfmv-last fight, u2-eveletion, papa roach-burn

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| madii16 a răspuns:

Linkin Park-In the End
Bon Jovi-It`s my life
Red Hot Chili Pepper-Californication
Nirvana-Smells like teen spirit(mai ales astabig grin)