| Adiiiiiiiiii a întrebat:

Spuneti-mi si mie o melodie frumoasa care e usor de cantat.Trebuie sa cant la ora de muzica si nu stiu ce!

5 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Păi depinde de varsta pe care o ai! Pentru ca in functie de varsta se poate alege dificultatea melodiei.

| SuperMagicSmile a răspuns:

Daca vrei in engleza, incearca piese mai incete gen Wonderwall sau Landslide.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Coma - Canta-mi Povestea.

| SoNiCxXx a răspuns:

In primul rand incearca o melodie in romana... in caz ca nu te descurci prea bine cu engleza incearca Andra- Inveitabil va fi bine... melodii usoare nu sunt toate au cate ceva special