| CbCx a întrebat:

Spuneți-mi și mie, vă rog, de unde pot descărca muzică,(manele in special) in funcție de cântăreți. Adică să scriu numele unui artist si apoi sa mi dea toate melodiile acestuia si sa le descarc. Nu stiu daca exista un asemanea site sau program.
PS: nu sunt ascultătoare de manele, fiindcă dacă eram sigur nu vă mai întrebam de unde pot descărca

1 răspuns:
| ValiPatrascu800 a răspuns:

Cauta pe snaptube de acoli descarca toti are muzica teate melidiile de pe Youtube.