| SweetnSpicy a întrebat:

Spuneti-mi vă rog niste melodii hiphop/house mișto.

4 răspunsuri:
| Nikk96 a răspuns:

Cele mai noi melodii house :
Jymmy Dub - Monday
Alexandra Stan - Mr. Saxobeat
Animal X feat. J. Yolo - Unii dintre noi
Smiley feat. Pacha Man - Love is for free
Christian D - Danca Bonito
Elena Gheorghe - Midnight Lady
Voltaj feat. deepside dJs - I wanna be free
Radio killer - lonely heart
Tom Boxer feat. Alexandra Blake - I Feel You
Puya - americandrim
B. U. G. mafia feat. bogdan dima - la fel de prost ca tine
Edward Maya feat. Vika Jigulina - Desert Rain
DA FLEIVA & BIJUE - what you gonna do
DJ Sava feat. Raluca & Connect-R - Love You
Andra - Something New
Bruno Mars - Just The Way You Are
si Guess Who - Manifest sau Unu altu

| YoungMoneyWeezy a răspuns:

Poi hip-hop BUG mafia-supranatural
bug mafia- sa sara in aer
bug mafia -o lume nebuna de tot
guess who-Tu
grasul xxl-dans murdar si house nu sthyu ca nu imi place.

| cagulatu a răspuns:

La hip-hop iti recomand : DOC, Maximilian, Kazi Ploae, B. U. G. Mafia, Parazitii ( romani ), americani : Eminem, Lil Wayne, Chamillionaire (Hip-hop police este preferata mea ).
La house iti recomand radio pro fm laughing pentru ca au mai multe subtitluri big grin. Fundita? big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aici: http://www.originals.ro/adidasi-haine-accesorii-ads.php?cid=31652 Cele mai tari brand-uri: Nike, Adidas, Puma, Reebok, Ecko Unlimited, Ecko Red, G-Unit, Zoo York, DC Shoes, Adio, Osiris (adidasi, haine, accesorii 100% originale ) si nu numai in cel mai tare magazin online din Romania cu cele mai mici preturi. Livrare in toata Romania! Comanzi acum, maine ai produsele ! Produsele se pot returna fara nici un motiv ! Nu ai cum sa ramai nemultumit !