| troy a întrebat:

Sputeti-mi si mie niste melodii frumoase orice in arara de manele, populara si rock.

7 răspunsuri:
| troy explică:

Crmen macar nu ironizez.

| troy explică:

@crmen nu e treaba ta daca injur. Tu esti o copchila de 14 ani care nu are ce sa faca.

| alexutzu00791 a răspuns:

Banuiesc ca n ai mai mult de 15 ani-dupa poza de la avatar si dupa necunoastere. Un secret melodiile rock sunt cele mai frumoase. Trebuie doar sa ai putina cultura muzicala. Banuiesc ca tu prin rock intelegi chitari rupte, balanganit din cap si alte prostii. Ai ales extrema gresita. Ai timp sa inveti cum asa cum fiecare dintre noi o face.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De la Carmen pentru Raul, Troy si alte nickuri care-ti apartin.
http://www.youtube.com/watch?v=6XtLh6CM2Og

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@amibotea^^^ne.vedem.la.vara stt ca te ia acum la injuraturi!