| Beibiix2012 a întrebat:

Statusuri pentru fete dure vreau si eu

1 răspuns:
| Đϋffγ a răspuns:

Nu te pune cu idiotii... Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta!

Viata e plina de ***! Iar u esti viata mea.

Tu esti dovada ca un om poate trai fara creier!

…->…eu pot sa am o Lume inTreaGa la degeTu` miC … dar Tie curvO un aLT deGeT iti dediC [ __|__ ] •

Sunteti invidioase ca sunt importanta:-J barfa voastra imi da importanta`!

Ma simt`bine...ma barfesti`:p inseamna ca eu nu`s oricine`!:p

Draga mea, nu ma privii cu ura...te-a iubit dar...Eu sunt mai buna

E timpu` Sa trec la nivelu` urmator. Ce pacat ca tu ramai la capitolu` anterior

Tarfo, ai grija sa nu calci in cioburi ca te spargi in figuri...

Nu mă interesează ce crezi tu, nu te cunosc;;].E O tara libera.decii. esti liber sa fii prost :*

Ba, intreab-o pe mama ta si zi-mi si mie in ce pozitie se face un copil handicapat ca tine?

dar nu e vina mea ca sunteti la fel de proaste ca fetele de la Indigo.

Degeaba te dai tu scumpa, ca eu te stiu de cand erai la reducere.

Daca nu ai avea picioare ai purta pantofi? Nu! Atunci de ce porti sutien?

[ Fu-2-10-cur! Sa nu va incalciti mintile va dau un indiciu: engleza rolling on the floor ]

Cand zic "sa moara mama ta" nu te injur; imi pun o dorinta!

Tu si eu, impreuna mereu, vom trece peste greu. Vreau sa ramai numai al meu!

Neuronul tau infect isi cam bate joc de tine, Cand vorbesti mult fara rost te faci de rusine`!