| Malvina24 a întrebat:

Stiam ca este o melodie gen cea de mai jos(cu aceiasi cantareti-tot indiana insa nu-mi amitesc denumirea)Stiti voi cumva?
http://www.youtube.com/watch?v=6fryqa7G_go

4 răspunsuri:
mariana
| mariana a răspuns:

Multumesc pentru melodie, aceasta pe care ai prezentat-o in linkul tau, se numeste Sharara, dar cealalta la care te referi nu stiu ce denumire are.
Mi-a placut melodia si chiar de mult nu am mai ascultat muzica indiana. Pe vremuri o ascultam pe Narghita, romanca ce reusea sa cante acest gen de cantece, chiar mai bine decat indienii.
In legatura cu Narghita, am auzit ca traieste inca, dar se confrunta cu saracia, pentru ca nu are nici un fel de drept de pensie. Este pacat ca asemenea talente nu sunt rasplatite, cum se cuvine.
Un gand bun si multa sanatate.

| Mjdolhfi a răspuns:

Nu stiu cum se numeste cealalta melodie dar mersi ca mi-ai amintit melodia asta e super:X

| Bubulet a răspuns:

Nu din pacate aceasta este singura dar este foarte frumoasa

| Madleneee a răspuns:

Soory...nu stiu...nu ascult acest gen de muzica