| xuletz a întrebat:

Stie careva ceva site unde poti asculta muzica online in afara de trilulilu si youtube?

13 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Sunt convinsa ca gasesti foarte multe radio-uri pe net. Eu de obicei ascultat cu iTunes radio... Am gasit o combinatie foarte faina de rock si hip-hop la rapidturtleradio.

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

220.ro
metacafe

| gossipgirl a răspuns:

Incearca radio-ul de la Yahoo.Au super muzica :D
http://new.music.yahoo.com/launchcast/

| darknet a răspuns:

Imeem, Dailymotion.

| ɮʟօռɖɖα a răspuns:

Sunt miliarde de site-uri! De toate genurile de muzica... scrie doar piesa la google si o gasesti pe acolo...winking pe mine ma doare mana sa ti le zic pe toate laughing

| gabriela_7862 a răspuns:

Incearca pe "www.fermademuzica.ro". acolo poti vedea videoclipul melodiei in timp ce o asculti. poti de asemenea sa-ti creezi o lista cu melodiile favorite (dupa ce-ti faci cont) si o poti asculta de cate ori vrei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O de ce trebuia sa faci.
Sa-mi, faci asa.
Dar eu nu tem parasit,
HAi nu mai zii!
Te urasc de ce ai zis ca nu ma mai iubesti
De ce, o trebuit sa ma chinuesti
Eu te-am iubit dar tu mai folosit,
Da, tu mai parasit cu alt cineva.
Eu te-am iubit si am suferit pentru tine,
Dar, acum nu mai am incredere in tine.
Dupa ce ai facut asa cu mine.
Mai folosit pentru, bani.
Dar acum te ursac!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Veaceslav Busuioc si Nelu-Trei trandafiri

| murik a răspuns:

Www.jango.com iti creezi cateva "station" cu artisti pe care ii asculti, iar apoi el il iti recomanda in functie de genul muzical si alte melodii...etc etc incearca, eu am facut niste descoperiri f misto.

| mateiuu a răspuns:

Http://www.fermademuzica.ro muzica online, iti poti face playlist cu melodiile preferate