| Andrew1998 a întrebat:

Stie careva cum se numeste melodia aia...deci cine o canta are vocea ca ala care zice " Music makes me free " din deepcentral - music makes me free...si versurile sunt cam asa(nu sunt originale, dar sunt o idee) : laa laa the sentrulaa sentrulaaa the sentrulaa.laa laa the sentrulaa the sentrulaa

Răspuns Câştigător
| iDangerous a răspuns:

Nu pot sa imi dau seama la ce melodie te referi... M-ar ajuta mai mult daca mi-ai spune cum suna refrenul pentru ca marea majoritate a melodiilor are pus numele dupa refren si asa pot incerca sa caut melodia pe youtube si sa iti spun cum se numeste melodia si cine o canta

2 răspunsuri:
| Aiureeaaa a răspuns:

Hello e Deepcentral - Music Makes Me Free

| Andrew1998 explică:

Numai e nevoie, piesa se numeste Fly Project - Goodbye