| SirbuNico a întrebat:

Stie careva cum se numeste melodia din reclama de la Jacobs 3in1 TU 2.0? need help! happy

7 răspunsuri:
| cinderellaindreams a răspuns:

Da-mi te rog un site pe care pot vedea reclama, pentru ca sa ascult melodia!

| SirbuNico explică (pentru cinderellaindreams):

Nu gasesc reclama straight face am vazut-o la tv si cam atat... mai caut si revinwinking

| SirbuNico explică (pentru cinderellaindreams):

Nu am gasit nici un video....am cautat de m-am saturat.
reclama am vazut-o la tv, cred ca mai trece ceva timp pana o sa o psteze cineva pe net happy

| cinderellaindreams a răspuns (pentru SirbuNico):

Deci,se pare ca nu mai ai nevoie de raspuns

| SirbuNico explică (pentru cinderellaindreams):

Am zis ca mai caut reclama...si in final am dat de meloda respectiva happy

| cinderellaindreams a răspuns (pentru SirbuNico):

big grin