| Ochiverzui a întrebat:

Stie cineva cand va lansa Rihanna o noua melodie?

2 răspunsuri:
| wolder a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=1Uw6ZkbsAH8&feature=c-shelf-119
sincer nu stiu si nici nu cred ca a zis

| TheYonutz19 a răspuns:

Drake va lansa zilele acestea videoclipul pentru piesa Take Care. Melodia, pe
care o canta alaturi de Rihanna, este inclusa pe albumul cu... dj-optik
Cuprinde hitul „We Found Love", precum și piesele „You Da One" sau „Talk That Talk" apoi Birthday Cake, iar acum promovează la greu noul single Where have you been. În februarie 2012, Rihanna a cântat alături de trupa Coldplay piesa „Princess of China" la Premiile Grammy.
Rihanna a lansat videoclipul celui mai nou single al sau,"Where Have You Been