| Sorinel95674 a întrebat:

Stie cineva cateva melodii de fundal, din acelea usoare, fara versuri? Am de facut un proiect in Movie Maker si am nevoie de melodie de fundal, avand in vedere ca acesta are un continut mare. Multumesc, si dau funda celui mai complet, frumos si calitativ raspuns!

2 răspunsuri:
| aaaaaaaaaaaaa1234 a răspuns:

Iti zic doar numele a 2 grupuri care canta ceea ce cauti tu big grin
X-ray dog (99% din melodii sunt fara versuri)
Two steps from hell

Nu iti recomand vreo melodie in mod special pentru ca imi plac toate big grin cauta pe youtube, vei fi multumit/a

| SmileThreatening a răspuns:

~Balanescu Quartet
~Pogo
~Michael Nyman
~Yann Tiersen
Piesele lor sunt doar instrumentale.