| Popmusic a întrebat:

Stie cineva ce porgrame se folosesc la studio pentru a suna mai bine melodia?(spre exemplu un cantaret a inregistrat o noua melodie in studio, dar stiu ca aceasta melodie trebuie imbunatatita, dar cum)Sau macar un program in care se pot pune mai multe voci una peste alta sau ceva de genu'. Dau fundita pentru cel mai bun program!

1 răspuns:
| amanda33 a răspuns:

AUTOTUNE
sau cool edit pro
recomand autotune ca e folsit in studiouri
uite melodia celor de la hi-cu, ice of you, vocea metalizata a lui florin e data de autotune.
gasesti pe youtube tutoriale
bafta