| anonim_4396 a întrebat:

Auzisem in autobuz o melodie. care mi-a placut mult, dar nu stiu cum sa-i gasesc numele. Stiu doar ca in refren zicea " You girl... ", si era genul de cantec care te pune cu zambetul pe buza, vesel.
Erau doua voci deci trebuie sa fie " feauturing " altcineva.
Cum pot gasi melodia? Stie cineva cum se numeste? Multumesc,

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

:))) Te referi cumva la bebelusul lui James Brown?

Mark Ronson - Uptown Funk ft. Bruno Mars: https://www.youtube.com/watch?v=OPf0YbXqDm0

| tpuuser100 a răspuns:

Si care este numele ei? Cel putin stiu sigur ca erau 2 voci, dar probabil de la aceeasi persoana.