| Gabriel_Ursache_1989 a întrebat:

Stie cineva cine canta melodia "cand joaca turceste, ma inebuneste si lumea vorbeste, de mine si de ea "si cum se numeste melodia? puteti sa imi raspundeti pe gabytzu_999@yahoo.com sau p facebook big grin.

2 răspunsuri:
| ДdД a răspuns:

Brandy-numai cu ea (cred, nu ascult manele asa ca nu am de unde sa stiu daca asta e melodia, dar un prieten mi-a zis ca e singura melodie cu versurile astea)

| Gabriel_Ursache_1989 explică:

Mc.dar nu e asta.pe asta o stiu si eu are ceva versuri care se leaga dar nu e.mcwinking