| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva cine canta o piesa pe franceza asa mai de club sau nu stiu ineaparat daca e de club, in orice caz e asa mai smechera laughing Si nu, nu e Alors on danse! Aaa si bine-nteles si cum se numeste piesa. Am auzit-o de mai multe ori, dar nimeni nu stie cum se numeste.

4 răspunsuri:
| Vampă a răspuns:

Poate e Stromae - te quiero

| AliiB a răspuns:

Nu e nici una din acestea, inca ceva informatie: canta un barbat, si parca asa aud ca tot zice: "a se lui aaa", un "a" asa mai lung laughing nu stiu cum se scrie asta pe franceza ca eu fac germana, dar totusi smug poate ma ajutati voi. Ms!

| beyonddarkness a răspuns:

Poate e Kate Ryan -Elle Ella

| Cozmy a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=zL4Npd-ciTo Poate la sta te referi :)