| MadRaven a întrebat:

Ştie cineva cine e tipa de la minutul 0:53? Mulţumesc.
https://www.youtube.com/watch?v=cSB3XuRyzjI

2 răspunsuri:
| wolfrram a răspuns:

Buna Beatitude, tocmai m-am logat recent pe TPU dupa multa vreme si am avut notificare de intrebare de la tine si mi-am amintit ca am vorbit pe clasa a 8-a dupa evaluarea nationala cu tine(cred ca si pe FB) despre licee si facultati laughing Si eram curios acum dupa 4 ani sa vad ce mai faci happy (ti-am scris aici deoarece se pare ca nu sunt utilizator junior si nu pot trimite mesaje laughing )

| MadRaven explică (pentru wolfrram):

Îmi păreau mie cunoscute numele și poza de la avatar, acum am aflat și de ce rolling on the floor Sincer... nu mai știu cum te chema pe Facebook laughing) după atâta bac... laughing