| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva cum o cheama pe mama adevarata a lui Blanket (copilul cel mic a lui Michael Jackson )?

3 răspunsuri:
| DoOdO a răspuns:

Este o mama surogata... din cate zicea MJ era negresa dar pe el nu interesa decat daca e sanatoasa, desteapta si sa vada bine... ea nu stia niik de el.:d

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E o femeie superba.si e si mama lui Omer.Omer a fost conceput (nu pot sa spun, ma rog...)iar Blanket a fost prin mama surogat(tot de ea)pentru ca Michael nu a mai vrut o relatie.nu ii placea sa faca acest lucru, dar a facut acest lucru pentru ca vroia neaparat copii, era disperat dupa copii, dar ii iubea, in nici un caz pedofil. ii iubea exact cum ii iubesc si eu si cum ar trebui sa ii iubeasca orice om.numele ei e Pia Bhattiwinking