| Jokerh6662 a întrebat:

Stie cineva cum se numeau tonurile alea de apel de acum cativa ani pe care le puteai cumpara daca dadeai mesaj la un numar? Dadea mereu reclama la ele la televizor si erau facute dupa anumite melodii cunoscute doar ca schimbau versurile si apareau mereu niste animatii. Dau funda celui ce ma ajuta sa le gasesc!

1 răspuns:
| Simpatic a răspuns:

Tonuri de apel se numeau cum bine ai zis, dar nu cred ca mai este disponibil acel serviciu! altfel iar sunai la cateunu si ascultai manele pe fundal happy