| AnKu03 a întrebat:

Stie cineva cum se numeste melodia de la noua reclama de la Dorna? O caut de ceva timp si nu o gasesc sad

3 răspunsuri:
| AnKu03 explică (pentru xEmiii):

Nu sad o stiam pe asta deja sadsad
e aparuta de cateva zile incoace...reclama e cu un bebelus scos din apa si arata noua interfata a bidonului si spune ceva gen 'esti una cu natura'
melodia e asemanatoare cu linkul tau dar e fara voce crying scuze, iti spun tot ce stiu

| AnnaMaria27 a răspuns:

Se numeste: Conjure One - Tears From The Moon http://www.youtube.com/watch?v=4w0hHxrj7do