| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva cum se numeste negativul de aici http://www.trilulilu.ro/galati/5042142cb0ddb7 sau macar unde il gasesc mersi

Răspuns Câştigător
6 răspunsuri:
| Psihoyounger a răspuns:

Iarta-ma dar nu stiu. E greu de aflat. Trimite un e-mail celor care au facut videoclipul, poate gasesti ceva. Daca nu stii cine, intereseaza-te...

Bafta!

Psihoyounger

cami
| cami a răspuns:

Intreaba-l pe Zara laughing

| DoomNEzeu a răspuns:

M-am uitat..nu cred ca o sa gasesti...incearca sa afli macar numele la melodie

| Livianananana a răspuns:

E doar muzica de clab n-o sa gasesty1

| NewFolder a răspuns:

Habar n.amthinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am pus intrebarea anul trecut, am si gasit raspunsul, tot anul trecut, da daca tot ai dat raspunsul corect hai sa iti dau funditalaughing