| Catalin28p1 a întrebat:

Stie cineva daca mai gasesc melodia asta, dar in varianta romaneasca?

https://www.youtube.com/watch?v=QmZaOp7Fukg

1 răspuns:
| Simpatic a răspuns:

Daca a facut cineva melodie pe acest instrumental atunci cred ca ar fi o manea
si cum sa o gasesti in varianta romaneasca? acesta este un beat/instrumental
si tu poti inregistra pe acest instrumental, asta nu inseamna ca vei avea drepturi asupra orchestratiei in sine, dar de inregistrat poate oricine, mai ales daca nu este in scop pecuniar