| dulc3'maria a întrebat:

Stie cineva daca pot schimba soneria la mesaje la samsung j700 cu alta care o vreau eu? daca da cum?thinking

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da stiu eu.intri la setari, telefon*phone, perfilele telefonului, selectezi normal, accep.iti apare acolo tonuri d apel nu stiu ce. dai cu sageata in dreapta, unde ai sus simbolul de la mesaje.in jos.ton mesaj. dupa aia dai stanga-dreapta pana gasesti folderul unde e melodia care vrei s-o pui pentru mesaje.melodia trebuie sa fie salvata in telefon si nu pe card

4 răspunsuri:
| dulc3'maria explică:

Pai asta e, ca nu merge, nu stiu cum...imi arata decat setare ca> ton sonerie>ton alarma>sonerie apelant...atatstraight face

| dulc3'maria explică:

Ms frumoslove struckchiar daca esti anonim meriti fundita pup mal3love struck

kratos
| kratos a răspuns:

Te duci in galerie la sunete si care-ti place cel mai mult il setezi ca alerta mesaj!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da! stiu cum!