| Zøєy a întrebat:

Stie cineva de unde pot descarca Drama - O Alta Piesa?

http://www.trilulilu.ro/georgerdv/f368ce3b1801c2

Dau funda... Logic;))

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| aliceinchains a răspuns:

Cel mai simplu mod, mi se pare mie, e să dai copy link-ului de pe youtube, apoi intri pe www.listentoyoutube.com și dai paste în căsuța aia de mai jos și urmezi pașii: GO, Download mp3 (x2) și Save.

| Zøєy explică:

O foarte buna idee alicecullen, chiar imi va fi de ajutor dar...Din pacate nu la melodia asta.Nu se gaseste pe youtube si asta e o problema...

| VladyX a răspuns:

Auzi iti zic eu un mod usor de aplicat + ca se aude ffff clar
1.descarci ares, il instalezi, dupa ce l-ai instalat mergi la search si scrii melodia sau artistul si iti da mai multe, o alegi pe cea dorita ( dai click de 2-3 ori pe ea pana apare o sagetuta mica albastra pe muzica si mergi la transfer astepti sa se descarce, dai locate file sau locale folder cum e si asculti muzica, bafta