| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva id-ul lui serena marie gomez si a lui miley cyurs?

13 răspunsuri:
| SuperMagicSmile a răspuns:

Frate, tu chiar crezi ca poti face rost de id-urile unor vedte, scuze dar id-urile de genu therealselena sau ceva de genul asta sunt 100% FAKE sorry

| WestSid3 a răspuns:

Vai, Doamne, cand o sa terminati cu intrebarie astea? :-

| costyn162 a răspuns:

Tu glumesti? Ce n-as da sa le am si eu... App:daca faci rost de ele da-mi-le si mie, te rog...

| мαria a răspuns:

Vedetele au iduri dar nu le publica. mi-am dat seama dupa ce am vazut pe o poza si arata webul lui selena si al lu demi lovato.Am incercat sa descifrez idul dar nu am putut.

| clady_5716 a răspuns:

Vedetele nu au id-uri! Ce ar fi ca toate vedetele sa aiba id si toti fani sa le stie! Sunt multe id-uri dar nici unul nu e adevarat!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu il am si nu-l dau la nimeni a si apropo mi-a dat camera :-P

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tu nu esti sanatoasa? De unde sa stie cineva id lui selena gomez si miley cyarus?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tu nu esti sanatos[a] cine sa stie Di lui selena gomez si myley cyarus? doamne eti nebun[a]?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da eu il stiu pe al lui selena ca am fost in paris la paris la disneyland m-am intalnit cu ea si mi l-a zis id ei este selena_sweet_star sa ii lasati mesaj cu numele voastre si aniii ca altfel nu va da add va pup bha

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca cineva face rost de ele sa mi le dea urgent!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cel care a dat raspuns anonim da-mi si mie pls id-ul! angryangry

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vai! doamne! daca le ai damile si mie plllzzzzz!
chiar te rog! parol! leiubesc cel mai mult!

| iiulia52 a răspuns:

Lol straight face