| jojojojome546 a întrebat:

Stie cineva mai multe informatii despre gani? cel mai bun raspuns funda!happy

Răspuns Câştigător
| George_Mircea_1994 a răspuns:

Octombrie 2004, club Griffins, Bucureşti. Din punct de vedere artistic, atunci a început totul. Am debutat ca battle MC, fiind şi primul MC de sex feminin care a participat la o competiţie oficială de gen în România. În aceeaşi perioadă am avut şi tangenţe sumare cu graffiti-ul, timp de aproape 1 an.

De la prima piesă ("Cuvânt", apărută în 2006), am lansat 3 albume: două solo ("Pagini de or...Vezi mai mult
Formaţia e interesată de
Intenţia mea este de a determina o schimbare pozitivă prin muzică, în orice măsură sau sub orice aspect.

de pe facebook-ul ei altceva nu am gasit

1 răspuns:
| George_Mircea_1994 a răspuns:

Sa nascut in 1986 canta rap si este din Bucuresti