| ioana181 a întrebat:

Stie cineva melodia de la Aruncati din tren cand Dan ii suna pe concurenti sa le dea pedeapsa. Melodia cu care suna telefonul. Mai e si dimineata la Radio Zu cand vorbeste Morar e aceeasi melodie pe fundal.

Răspuns Câştigător
| robyroby a răspuns:

Auzi`l si pe asta. Mai omule ( @ Raspuns ) de ce te bagi? Ce sa scrie pe google. Doar asta raspunzi... cauta pe google... cauta pe google. Lasa, ca poate cineva stie titlul melodiei. Scuze Ioana ca nu iti pot raspunde, dar chiar nu stiu. Numai bine.

1 răspuns:
| IQOnly a răspuns:

Poti da search pe google si sa o downloadezi de acolo.