| prigoana70 a întrebat:

Stie cineva niste site-uri bune cu manele actualizate la zi? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| ViVi a răspuns:

Http://www.supermanele.com/ :)) doamne si tu asculti manele
incearca siteul asta sper sa iti placa :)
ce iti place la manele :-?

22 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

straight facego back where you came from...

| ViVi a răspuns:

@g3orgyana repede mai astepti fundita ca ai gasit cateva linkuri laughing

| Criiss16 a răspuns:

Lasati ma omu` in pace daca ii plac manelele.Fiecare cu gusturile lui. Din pacate nu ascult manele si nu prea stiu nici un site dar am intrebat un manelist si mi-a dat site-ul asta:

www.supermanele.com

E acelasi pe care ti l-a dat aNa.

Salutari.:)

| MissCamelia a răspuns:

Manelesucks.ro

| darknet a răspuns:

Aoleu... Daca te aude Undertaker ca asculti manele, te distruge... laughing

Răspuns utilizator avertizat
| alyn_5885 a răspuns:

Iti recomand sa te uiti mai degraba la Taraf ( tv ). Iti recomand sa iti schimb si gusturile laughing

| gerasaslan a răspuns:

Intra mai bine pe un site de manelarirolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da!
www.Dutenrapa.cazi
www.agatatedecopac.nuscapi
www.depecladiri.sari
Mai vrei?;;) si am uitat, vreau si fundita!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai dat stupid dupa ce ai vazut ca nu merg linkurile? rolling on the floor laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut, da stiu eu, aici sunt cele mai mult www.suntunmanelistprost.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce arfe au astia manele nu va plac rokarii draqwinking fitosilor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da sint update zilnic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.comymp3.net

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.manelevip.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.metalhead.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.metalhead.ro

| Chilianu_Catalin_1986 a răspuns:

Rockari idioti si prosti cica nu asc manele da e plin netu cu voi dansand beti pe manele asa ca impuscativa cine dreacu a vazut rockari cu bani