| dulc3'maria a întrebat:

Stie cineva niste videoclipuri cu melodii indiene ceva de dragoste frumoase...love struck?

Răspuns Câştigător
1 răspuns:
| Butsilee a răspuns:

Am niste cd-uri de la indionativo thinking dar nu sunt sigura daca e indianathinking niste exemple de melodii ar fi: Buffalo'plain, Clouds of sunset, Kusy coillor, Kuanuy-Kausay, Looking for south(:X) Heyo lay ale loya(love struck) Antonio mocho, Sanjuancum, Siwar, Tata San juan, Wayra, Wayrapa-Mushka, Yana Sunku, Yellow wild Flowers(:X)
Si de pe alt cd care se numeste:Tales from the heart love struck si melodiile:Tales from the heart, Chilchiva, Churay(love struck) Klmarka, Kabra nawy, Sentimiento(love struck)San Juanito, Lokota Iullaby, La oracio del mitayo, Heya-heya-ho(love struck) Fluido del sonido, Imbaburenita, Anquayllu, Bailando en N. C(love struck)
Si mai au un cd cu muzica indiana instrumentala la nai(nu toate), de exemplu: Melodia Shakirei Whenever, whenever o canta asa de frumos de te unge pe suflet day dreaming Suerte asa se numestethinking si de la Madonna day dreaming ei fac un fel de remix happy care iese super