| Άℓз a întrebat:

Vreau si eu niste melodii indiene frumoase. Am cautat pe youtube dar nu prea am gasit cine stie ce.
Fundha big grin

8 răspunsuri:
| elena a răspuns:

Http://www.trilulilu.ro/petreradu1/26cd9078dc4697

Mai cauta pe trilulilu.ro, vei gasi multe melodii de acest gen.

| Dan_1293 a răspuns:

Salut uite aici poti gasi si downloada cele mai noi si frumoase melodii indiene, chiar si filme : www.bollyfm.net; www.papuyaar.com; www.muzicaindiana.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna

| Gabi_6377 a răspuns:

Mujhe neend na aaye, intha siripinai, ammayi muadu ivvande, taan jale mann jalay, ich kya hua kya huo, jann jain.

| Gabi_6377 a răspuns:

Am uitat sa-ti zic de sun zara, asta e cea mai tare o canta salman khan

| Aly_6379 a răspuns:

01.Katrina Kaif - Zara Zara
02.Billu Barber - Love Mera Hit Hit
03. Dhoom 2 - Touche Me
04. Tashaan - Dil Haara Re
05. Tashaan - Chhaliya
06.Hum Tum - Ye Gore Gore
07. Dulha Mil Gaye - Aaja Aaja Mere Ranjhna
08. Dhoom 2 - Dil Laga Na
09. Jannat - Zara Sa
10.Slumdog Millionaire - Ring Ring Ringa

Fundaaaa?!batting eyelashes; o3

| katy27k a răspuns (pentru Aly_6379):

Imi place mult raspunsul tau si sunt foarte dragute melodiile ai gusturi bune la muzicawinking