| Alexunknown a întrebat:

Stie cineva o melodie ceva mai veche care seamana cu instumentalul din acest video http://www.youtube.com/watch?v=5z6VVUAix0o?

Răspuns Câştigător
| Onio a răspuns:

De o ora ma chinui sa o gasesc pentru ca stiu piesa la care te referi.

O femeie o canta si zice in refren (ritmul de la melodia data de tine) de trei ori ceva de genul:

"fall around, fall, around, fall around" sau
"goes around, goes around, goes around".

| Alexunknown explică (pentru Onio):

Nu chiar...dar multumesc mult! Piesa cautata era OMC - How Bizarre!

| Onio a răspuns (pentru Alexunknown):

Asta era, bat-o norocu`. How Bizare hypnotized

Aveam 13 ani cand a fost lansata piesa in 95, si eu in loc de "how bizare" intelegeam ca zice "help is on, help is on, help is on", si de aici mi-a ramas intiparit in memorie ca spune ceva de 3 ori pe ritmul respectiv, dar nu mai stiam cu siguranta piesa happy