| Anonim2796 a întrebat:

Stie cineva unde pot sa fac un vinyl pe comanda? Mi-as dori foarte mult un album care nu exista pe vinyl, multumesc!

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Incearcă la o casă de discuri...chit că nu ai chef să dai câteva mii de euro pentru așa ceva

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de la ce artist vrei albumul, ideal ar fi sa contactezi casa de discuri sau un om de la ei sa iti dea detalii, Linkedin poti gasi mail-urile celor care lucreaza la casa de discuri sau poti contacta un manager al artistului respectiv.