| remus a întrebat:

Stie cineva unde pot sa gasesc si audiez o melodie ce are aproximativ urmatoarele versuri: Vin ai nostri, pleaca ai nostri, noi ramanem tot ca prosti, buna tara, rea tocmeala, mama ei de randuiala, va rog?

3 răspunsuri:
| anad a răspuns:

Melodia se mumeste "Mama lor " si o canta Victor Socaciu http://www.youtube.com/......ttp?/watch

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va rooog ajutati`ma caut si eu o melodie am auzit`o in club crying si nu stiu cine o canta e ceva de genu`cause... survive nino nino lieee