| Loryoficial a întrebat:

fac o melodie[rap ] si nu imi vine nimic in cap si nu gasesc rimele potrivite. vreau ceva versuri facute de voi dar nu despre dragoste si nici despre suparare.
deci...cine stie versuri multe, multe?
dau fundahappy

2 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Nu trebuie sa rimeze neaparat chiar daca e rap...trebuie sa scrii din suflet, exact ceea ce simti! Bafta!
Alegeti o tema asupra careia sa te concentrezi!

| Rallu a răspuns:

Am un caiet studentesc plin de versuri(hip-hop) facute de mine. Acum il incep pe al doilealaughing. Te pot ajuta sa compui, contacteaza`ma pe privatwinking. mi-ar place sa te ajut. Pa!