| Leea1234 a întrebat:

Stie cineva unde pot vedea videoclipul PRO TV international 10ani? un link va rog! am cautat pe http://www.protvi.ro/ dar nu am gasit nimic, sau poate nu am stiut eu sa caut!

4 răspunsuri:
| Leea1234 explică:

Trafikantu-eu nu vreau promo-ul, eu vreau "produsul final"am vazut azi la povestiri adevarate ca a fost filmat, si ca il putem vedea pe site-ul lor... dar eu nu l-am gasit! am trimis si eu cateva fotografii si sunt curioasa, daca sunt printre cei alesi!

| Leea1234 explică:

Ba da s-a filmat, am vazut pe acasa tv, la povestiri adevarate, am vazut si fragmente din el, convinge-te:
http://www.acasatv.ro/......ional.html

deci filmarile s-au incheiat...videoclipul a fost lansat pe 12 aprilie 2010

| trafikantu a răspuns:

"29 aprilie 2000. Zi magică, zi FANtastică, ziua în care am început cea mai frumoasă călătorie din lume: ProTV Internaţional.

Anul acesta sărbătorim cu toţii 10 ani de ProTV Internaţional. "

pe 29 iese videoclipul. inca se mai primesc poze pentru el