| anonim_4396 a întrebat:

Stiti ca acum cativa ani a aparut o melodie care as vrea sa imi spuneti voi cum se numeste. E destul de veche cred, e lenta si ca refren are ceva de genu "pa la la uei, pa la la uei", repetat de vreo 2-3 ori. V'as fi extrem de recunoscatoare daca ma ajutati, si promit si funda:*

1 răspuns:
| psiholoaga a răspuns:

Cred ca stiu la care te referi, dar nu e cu pa la la uei, e cu pa pa pa la la uei. Si la final canta tipul un solo cu pa pa luuuuu, uuuu... Aia?raised eyebrows Ar trebui si o functie audio pe TPU, ca sa ne intelegem mai bine...