| andrei47 a întrebat:

Stiti ca romanii au fost badjocoriti la radio cu piesa Zlatan - Faccio Bordello - Lo Zoo di 105. nu stiti unde pot gasit piesa completa dar cu subtitrare?

3 răspunsuri:
| ZambetheCaptive a răspuns:

Http://perca-ciuperca.blogspot.com/......roman.html nu este subtitrare.Sunt doar versurile. Poti traduce pe internet daca iti doresti cu adevarat sa afli ce este in cantecul asta

| JohnArthur a răspuns:

Nu cred ca gasesti cu subtitrare italiani draq eu stau in Italia de 4 ani nu e greu de inteles ce zicewinking