| andrei47 a întrebat:

Stiti ca romanii au fost badjocoriti la radio cu piesa Zlatan - Faccio Bordello - Lo Zoo di 105. nu stiti unde pot gasit piesa completa dar cu subtitrare? sau macar versurile. FUNDA

Răspuns Câştigător
| erdyyy a răspuns:

Mai, alexe. versurile melodiei [in italiana] sunt aici: http://canzonimusichepubblicita.blogspot.com/......latan.html si versurile in romana sunt astea: "Vin dintr-o familie rău-famată/ De mic o luam pe spinare/ Chiar dacă nu am o casă/ Eu umblu cu papucii mei rupţi/ Asta nu e casa mea, eu vin din România, pentru a vinde marfă./ Iau cuţitul, fac un măcel, îmi iau familia, fug în Sicilia/ Iau ciocanul, sparg uşa și scap de poliţie./În Italia, viaţa e scumpă/ Eu trăiesc în rulota mea/ De muncă nu e, eu fur pentru că-mi plac maşinile frumoase/ Gata - nu e vina mea că vin din Ţigania şi cultiv marijuana.../ Dacă nu-ţi place, aranjez eu totul./ Iau pistolul şi fac: Bum Bum!(…)/ Eu vând pudră,/ Şi luaţi aminte!/ Cine nu e bun cu noi, noi îi facem: Bum Bum!/ La furat! Bum Bum!/ La luat gâtul! Bum Bum!/ La jefuit! Bum Bum!/ La înjunghiat! Bum Bum!"

4 răspunsuri:
| KorpiklaaniV a răspuns:

Inca` nu a aparut` cu subtiritrare.

Am vazut si eu, piesa ieri oh go on`. Suna ceva de genu` " Romanii fura, se prostitue*za, vin cu familile in sicilia si aici se drogeaza". Mai mult nu stiu straight face. Sper sa gasesti.
Succes kiss.

| sebywarlord a răspuns:

Si eu caut versurile ...sincer melodia mi se pare tarelaughing asta poate pentru ca nu stiu versurile, ca melodia nu suna raulaughing

| andrei47 explică (pentru sebywarlord):

Da da.ritmul e foarte fain si vreau sa o descarc si ca melodie ca e fainalaughing

| erdyyy a răspuns:

"Vin dintr-o familie rău-famată/ De mic o luam pe spinare/ Chiar dacă nu am o casă/ Eu umblu cu papucii mei rupţi/ Asta nu e casa mea, eu vin din România, pentru a vinde marfă./ Iau cuţitul, fac un măcel, îmi iau familia, fug în Sicilia/ Iau ciocanul, sparg uşa și scap de poliţie./În Italia, viaţa e scumpă/ Eu trăiesc în rulota mea/ De muncă nu e, eu fur pentru că-mi plac maşinile frumoase/ Gata - nu e vina mea că vin din Ţigania şi cultiv marijuana.../ Dacă nu-ţi place, aranjez eu totul./ Iau pistolul şi fac: Bum Bum!(…)/ Eu vând pudră,/ Şi luaţi aminte!/ Cine nu e bun cu noi, noi îi facem: Bum Bum!/ La furat! Bum Bum!/ La luat gâtul! Bum Bum!/ La jefuit! Bum Bum!/ La înjunghiat! Bum Bum!"