| andisor000 a întrebat:

Stiti canalul History?
De vreo 1 saptamana am vazut ca apare un nou sezon din Muntenii. Cum se numeste melodia de la reclama? este un fel de rock dar chiar nu pot sa o gasesc!

Răspuns Câştigător
| Draghici_Gabi_1990 a răspuns:

Piesa se numeste "Blinded by the Sun" si e a lui Nick Nolan. Din pacate nu se gaseste nicaieri, doar daca vrei sa o cumperi.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da-ne link-ul cu reclama si poate te ajutam...

| andisor000 explică (pentru anonim_4396):

De negasit...trebuie sa te uiti la tv si sa stii reclama straight face

| Ghervan_Razvan_1998 a răspuns (pentru anonim_4396):

Http://www.historytv.ro/shows/muntenii/clipul-video/muntenii-s2.html
Asta e linkul de la reclama... si eu incerc sa gasesc melodia. dar nu dau de ea...

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ghervan_Razvan_1998):

Mda... imi e cunoscuta. adresati intrebarea (cu link-ul atasat) rocker-ilor, ei trebuie sa stie. insistati.
ma duce cu gandul la Led Zeppelin, dar e foarte probabi sa ma insel

| MrCrazy99 a răspuns:

Soul of a man" și este interpretată de Steven Stern o gasesti pe yt. Funda?