| SummerSmile97 a întrebat:

Stiti careva niste site-uri unde pot gasi versuri dar versurile sa fie corecte? Ca am mai gasit site-uri iar versurile nu erau corecte...

Fundita happy

Răspuns Câştigător
11 răspunsuri:
| cornel a răspuns:

Versuri.ro

happy

| dulcik a răspuns:

Versuri.ro
versuripenet.ro
versuri.org
versuri-versuri, ro
e-versuri.ro
versuri-ro.ro
versuripedia.ro

mira
| mira a răspuns:

Ce poeti te intereseaza?

| Lorena a răspuns:

Www.versuri.ro
www.bestmusic.ro
Sper sa-ti fie de folos;):)

| BRG a răspuns:

Sărut mîna dacă cauţi versurile unor cîntece încearcă pe youtube, bagi melodia şi după ce scrii titlul melodiei scrii şi with lirycs, adică cu versuri, şi la unele chiar găseşti versurile. Acum nu ştiu dacă vrei versuri de cîntece sau de poezie. Dar şi la muzica românească găseşti versurile pe youtube. Baftă multă. Cristi.

| andreea_6295 a răspuns:

Versuri.ro laughing sunt scrise de utilizatori iar unele sunt gresite dar totusi sunt bunewinking.

| deyutza_6928 a răspuns:

Pai este vresuri.ro, bestmusic.ro, versuri-online.ro, toplinks.ro, cam atat

| anndellinna a răspuns:

Versuri.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www .versuri.ro

| paucrazygirl a răspuns:

Www.versuri.ro eu de acolo iau si sunt destul de corecte