| uNu_2249 a întrebat:

Stiti ceva despre un nou album Linkin Park?big grin

Răspuns Câştigător
1 răspuns:
| AnnMccoy a răspuns:

Mike Shinoda, chitara/voce/claviaturi LINKIN PARK, a anuntat ca trupa lucreaza, alaturi de producatorul Rick Rubin, la un nou album de studio, anunta contactmusic.com

Artistul a declarat ca viitorul material va fi o surpriza foarte mare pentru fani deoarece produsul final va fi foarte diferit fata de muzica cu care acestia au fost obisnuiti pentru ca va aborda un stil destul de greu de catalogat.

Linkin Park are cartierul general in Agoura Hills, California, a fost formata in 1996 si a cunoscut succesul in anul 2000, odata cu lansarea albumului de debut, "Hybrid Theory. fundita?