| Juliétte_4642 a întrebat:

Stiti ceva informatii despre concertul Scorpions care este, hmm...intr-o saptamana?
Adica date care cuprind daca este permis accesul cu aparate foto, ce nu e permis etc.
Si nu in ultimul rand, la gazon A cate bilete mai sunt disponibile? (da, mai sunt cateva zile pana la concert si eu nu am bilet, stiu)

1 răspuns:
| sand a răspuns:

Buna! Eu mi-am luat azi bilet de la AFI Cotroceni, Diverta si nu mai aveau decat de la 190 lei in sus! Am retinut ca nu este voie cu aparate foto. Cam atat stiu...