| MariusToc a întrebat:

Stiti ceva melodii mai vechi anii 80'-90'? FUNDA pentru cele mai frumoase melodii!

Răspuns Câştigător
| AnaisC a răspuns:

Un inger, Doamne:))
De cand caut pe unu' din aia 5% care inca mai stiu ce ste muzica.
-Guns N'Roses-November rain
-Guns N'Roses-Don't cry
-Guns N'Roses-Sweet Child O'Mine
-Guns N'Roses-Welcome to the jungle
-Guns N'Roses-Civil war
-Guns N'Roses-Knocking on heavens door
-Guns N'Roses-Live and let die
-Guns N'Roses-Paradise city
-Guns N'Roses-Since I don't have you
-Guns N'Roses-Patience
-Guns N'Roses-Dust N'Bones
-Bon Jovi-Bed of roses
-Bon Jovi-I'll be tehre for you
-Bon Jovi-Always
-Bon Jovi-You give love a bad name
-Bon Jovi-Livin' on a prayer
-Bon Jovi-Runaway
-Bon Jovi-She don't know me
-Bon Jovi-This ain't a love song
-Bon Jovi-Born to be my baby
-Bon Jovi-In these arms
-Bon Jovi-Keep the faith
-Bon Jovi-Wanted dead or alive
-Bon Jovi-Bad medicine
-Jon Bon Jovi-Blaze of glory
-AC/DC-Highway to hell
-AC/DC-T. N. T
-AC/DC-Thunderstruck
-Cher-If i could turn back time
-Roxette-Listen to youre heart
-Roxette-Fading like a flower
-Roxette-The look
-Roxette-How do you do?
-Roxette-Sleeping in my car
-Nirvana-Smells like teenage spirit
-Nirvana-Lithium
-Nirvana-Come as youre tab
-Aerosmith-Crazy
-Aerosmith-I don't wanna miss a thing
60-70:
-The Beatles-Help
-The Beatles-Yelow submarine
-The Beatles-Yesterday
-Joan Jet&The blackhearts-I love rock N'Roll
-Joan Jett-Bad reputation
-Queen-We will rock you
-Queen-We are the champions
-Rolling Stones-Satisfaction
-Rolling Stones-Sympathy for the devil
Cam astea ar fi...
P. S nu am dat copy/paste de nicaieri as ca sper sa-mi apreciezi munca;)
www.WarAndRiot.blogspot.com

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Se merită: http://www.profm.ro/radio/profm_90s
Pa, pa.

| JH a răspuns:

Metallica- Fade to black
Metallica- Nothing else matters
Metallica- The unforgiven

| yoo23 a răspuns:

Glen madeiros - nothing's gonna change my love for you
scorpions- wind of change
metallica- unforgiven
metallica- nothing else matter
marcos keld-turn the page

| aumih16 a răspuns:

Cea mai frumoasa muzica cea din perioada anilor 60 70 80 90 atunci se punea mare pasiune pe muzica si atunci se facea pe bani dar la artisti pe vremea aia nu stiu daca le pasa de bani cum le pasa la astia din ziua de astazi aia o faceau si pe gratis ca era din pasiune bine banii daca erau ii foloseau mai mult pentru muzica nu pentru tigari trabucuri alcool asa ca era altceva fata de ce este astazi numai specimene de astea de care asculta toti cocalarii pitipoancele de fapt toate genurile muzicale sunt parca precum manelele dau alea din buric fund au piercing in nas buric isi ling alea degetele vorbesc murdar zic spun cuvinte obscene isi mangaie apoi organele genitale si multe altele muzica din ziua de azi numai muzica nu se poate numi in loc sa evolueze muzica in bine a evoluat in mai rau decat ar fi trebuit macar din 2000 pana in 2009 mai era inca muzica buna ca dupa aceea gata toti o ard asa in bani tigari trabucuri alcool la greu asta este viata timpul trece anii la fel si noi la fel imbatranim ca doar nu o sa ramanem tineri vesnic dar amintirile raman sunt ca vinul au fost bune raman bune si nu se schimba deloc raman aceleasi asta este clasicul e clasic este si frumos ca iti aduci aminte cu placere de acele vremuri chiar daca nu se mai intorc niciodata fiecare perioada a muzicii a insemnat o renastere a evolutiei muzicii atunci nu exista chiar asa de multa tehnologie cum este astazi atunci tehnologia de astazi abia era in stare de avansare