| ElizzaTPU a întrebat:

Stiti cine canta melodia unforgivable, care o da zilnic la radio la magic fm? E cantata de o fata si un baiat si este o melodie mai lenta, foarte frumoasa. Ast link-urile voastre. Va pup

5 răspunsuri:
| ElizzaTPU explică:

Nu nici una din cele doua link-uri sad

| ElizzaTPU explică:

Am gasit-o eu intre timp :)) http://www.youtube.com/watch?v=2uRtNMFfF-g superba melodie

| Izzyblonde a răspuns:

Buna!
Tocmai am vazut ca ai dat acum ceva timp un raspuns legat de fond de ten, etc.
Imi poti recomanda si mie un fond de ten chiar bun?
Faza e ca eu sunt foarte bronzata,si tocmai m-am vopsit iar culoarea a iesit mai deschisa decat doream eu.
Vroiam castaniu si mi-a iesit un blond inchis,iar eu cu tenul meu bronzat,pare ca sunt tiganca.
Nu pot sa ma vopsesc acum,trebuie sa astept sa mi se regenereze parul.

Asa ca vreau un fond de ten care sa-mi faca tenul mai alb,cu o nuanta mai deschisabig grin
Dar in acelasi timp si cu acoperire mare,sa nu fie nevoie sa mai dau dupa aia cu sute de pudre,perle etc.

Eu mi-am luat unul de la Avon si nu-mi facea tenul decat sa para mai galben si nu acoperea cam deloc, nu imi facea tenul mai deschis cum doream eu, ci mai galben-maroniu straight face

Multumesc mult!

[ nu stiu de ce nu ma lasa sa trimit mesaje ]

| ElizzaTPU explică (pentru Izzyblonde):

Buna, eu nu folosec fond de ten de la avon/oriflame.
Iti recomand sa incerci de la Yves Rocher http://www.yves-rocher.ro/......egory=2000 sau de la Vichy.
Costa un pic mai mult, dar merita banii. Eu am de la amandoua firme, tot deschis la culoare si nu folosesc pudra dupa. Ma dau doar cu putin blush, care sa fie in acceasi nunta cu rujul :)
Te pup!