| Ideeall a întrebat:

Stiti cum se numeste melodia de la sfarsitul filmului, intitulat,, Juwanna Mann". Melodia incepe exact atunci cand arata distributia filmului.

Răspuns Câştigător
| RoyDupuis a răspuns:

Uite aici soundtrack-ul filmului, e una din ele:
http://www.imdb.com/title/tt0247444/soundtrack

1 răspuns:
| aumih16 a răspuns:

Juwanna mann frumos film! este vorba de un baschetbalist jamal jeffries care din cauza unui comportament dubios! si neasteptat! este suspendat din liga masculina de baschet! astfel ii vine o idee aceea de a juca baschet in continuare! dar sub o alta forma intr-o liga feminina de baschet! cu numele de juwanna mann! acesta apeleaza la aceasta metoda! pana cand ii va expira suspendat produsa de cei din liga masculina de baschet! se imprieteneste cu colegele ei de baschet! ii place si ideea! dar se cam da de gol! si totul pentru el este compromis! si atunci renunta la ideea de a se travesti! astfel incurajandu-le sa joace bine! si fara el! el se intoarce la liga masculina de baschet! cu ajutorul fostelor colege! care chiar daca le-a mintit! le-a ajutat sa si castige! astfel ca revine dar nu la echipa la care a fost la inceput! ci intr-o alta echipa probabil una a starurilor!