| x3Lizz a întrebat:

Stiti cumva daca Justin Bieber va concerta anul asta in Romania? Am auzit ca ar vrea sa viziteze tara asta, dar nu are inca o data fixa. voi ce ziceti?

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| GFantastikBaby a răspuns:

Am auzit ca vine in primavara aceasta sau in vara, dar doar sa ajute copiii orfani.Eu as vrea sa si concerteze... dar asteptam sa vedem. ^_^

| DixieIsCrazy a răspuns:

Da, s-ar putea sa vina in vara\toamna sa fac o donatie calitabila.nu stiu de nici un concert, dar probabil va da unulwinking. revin cu detalii

| xKmKzExKAmiKAzEx a răspuns:

Io zic ca asta e mai gay ca SOLCANU...

o sa ne suga... la toti, ca e tare dornic, e cel mia praf artist

| Rapp_Notorietate_1987 a răspuns:

Eu zic sa va strangeti toti fanii lui si sa va sinucideti. Ca tot are swag el (SWAG=SECRETLY WE ARE GAY) e atata muzica buna in lumea asta si voi ascultati avortonul ala. Dar na, cine se aseamana se aduna

| sorin_2910 a răspuns:

Nu, are 51 de ani si si-a sacuns identitatea