| alecsutzaprintesika a întrebat:

Fetelor stiti daca justin bieber vine in romania in august? ca asaam auzit de la niste fete la scoala, voi ce ziceti?

Răspuns Câştigător
| PurplePearl a răspuns:

Vine doar in 2011happy

18 răspunsuri:
| thegreatgatsby a răspuns:

Pai de ce naiba ne intrebi pe noi, du-te pe Twitter si intreaba-l pe Justin sau du-te pe bieberfever.com si uite-te pe lista datelor din turneu. Vezi tu pe undeva Romania?

Răspuns utilizator avertizat
| Petronela a răspuns:

Nu cred ca vine

| Adredemesconf a răspuns:

Da sunt de acord cu @Tequilalaughing

| Alice180297 a răspuns:

In 2010 sigur nu vine sad. Sa speram ca in anul viitor. Poate mai iese si lumea din crizaa. rolling eyes

| lauryndacool a răspuns:

Asa sa zis si despre miley cyrus, dar poate sa fie posibil ca are multe fane si in orice caz daca ar fi venit si el si miley si daca au concurenta sigur ar castiga justin

| Andrelutssa a răspuns:

Nu stiu
eu stiu ca tbr sa vina cat de curand

| DrPedobear a răspuns:

ILoLdRoflmao @ Tequila =)

| KiduuPink a răspuns:

Da vine vine la tine acasa! mai, daca vine vine daca nu nu! no bine pa!

| Blake1 a răspuns:

Da tequilalaughing mi-e mila sincer oh go on revenitzi cu picioarele pe pamantlaughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe bune? damı ıd taw sı maı vb

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ar fi venit, ar fi anuntat la TV, la radio sau ar fi pus niste afise.Oricum.nu inteleg ce va place asa de mult la el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, din pacate... el vine in romania doar in 2011...ca sa te conving, iti tr ceva: http://twitpic.com/1ckgab/full

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu va faceti planuri degeaba pe anul asta...pe un site justin a spus clar ca anul acesta nu va veni in romania...insa Vara viitoare este posibil sa vina.Eu vreau mult sa merg la concertul lui kiss si eu sper sa vina vara viitoare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Are dreptate lauryndacool asa s-a zis si despre miley cyrus dar am auzit ca s-ar putea sa vina in 2011 sau 2012 nu mai stiu exact.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am vorbit cu el si a zis ca in ani urmatori o sa vina...happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai justin bieber e deja in Romania ca l-am vazut eu cu niste prietene la un hotel dintr-o statiune de la mare (credeti-ma)

| rap4us a răspuns:

Ar fi anuntat astia.Ar fi scris pe niste afise...Chesti din astea.