| LostHeart a întrebat:

Stiti cumva de unde pot lua albumul al lui Justin Bieber : My World 0.1? se mai gaseste pe piata?

Răspuns Câştigător
| lollyd a răspuns:

Eu ma mai world 0.2. insa am vazut is 0.1. le poti cauta la mall...inm magazine din astea de cd-uri... daca nu intreaba-l pe omul d ela magazin daca mai aduce sau in cel mai rau caz fa comanda de pe amazon.com fundita?

2 răspunsuri:
| thegreatgatsby a răspuns:

Nu stiu... inainte era la librarii, acum e cam tarziu sa-l mai gasesti. Eu am my world 1.0, my world 2.0, my worlds acoustic si never say never the remixes happy

| IonutPutinica a răspuns:

Gasesti numa prin Bucuresti sa-l iei pe loc dar poti sa-l comanzi si de pe net Funda!