| mihaela11 a întrebat:

Stiti cumva o melodie de genul " i wanna dance to your body, feel your body, feel your body so everybody come on "? Mi-a venit in minte si nu stiu cum se numeste. Pe google nu am gasit.

9 răspunsuri:
| AndyAndrey35 a răspuns:

Apoi, vesurile acestea le-am mai gasit, dar sunt o gramada de mellc cu acestea, da mai multe delati dacae fata -baiat, ect cat mai multe puppy dog eyes

| mihaela11 explică (pentru AndyAndrey35):

Este fata. si are o voce putin pitigaiata ^_^ nu stiu sa explic puppy dog eyes

| AndyAndrey35 a răspuns:

No acum mi-ai dat de gandit, nsunt multe fete care au vocea pitigaiata.

| mihaela11 explică (pentru AndyAndrey35):

laughing e o melodie care am auzit-o undeva pe la radio. Nu cred ca este cunoscuta pentru ca ar fi dat versurile pe net. Dar nimic thinking

| AndyAndrey35 a răspuns (pentru mihaela11):

Cati ani ai de iti place de. asta? 17 laughing

| mihaela11 explică (pentru AndyAndrey35):

Eu? nu am 17 laughing

| AndyAndrey35 a răspuns (pentru mihaela11):

Dar cat? Dami un site cu fata aia ( nu de pe avatar parca aera winx ) dar nu conteaza. site cu melodia unde si min este...

| mihaela11 explică (pentru AndyAndrey35):

Pai asta este. nu o gasesc! sad

| AndyAndrey35 a răspuns:

Nu stiu sa te ajut poate : http://www.youclubvideo.com/video/156917/rihanna-s-m-official-video; dar nu cred ca este asta, ca nu ai specificat na na na! dar totusi are,, come on "" :D